CreditKasa

Show costs of loan

Částka úvěru 20000
Doba úvěru 30 dní

Poplatky spojené s půjčkou

První půjčka Další půjčka
Částka: 20000 kč 20000 kč
Čas: 30 dní 30 dní
Poplatky: 0 kč
Celkově k úhradě: 20000 kč 20000 kč
Vyplnit žádost


CreditKasa se řadí spíše k novějším nebankovním společnostem na našem trhu, které nemají dlouhodobou tradici a ani za nimi nestojí žádná větší a známější společnost. Vlastní ji kyperská společnost Lavarol Finance Limited, pod kterou spadá právě pouze tento český poskytovatel nebankovních půjček. CreditKasa nabízí online půjčku s rychlým vyřízením. Půjčka u této společnosti je vhodná především k překlenutí těžšího období před výplatou. Jedná se o klasický mikropůjčku s maximálně třicetidenní dobou splatnosti. Vyplatí se u CreditKasa o půjčku požádat? Pojďme se na ni podívat podrobněji.

 • CreditKasa je mikropůjčka pro lid starší 18 let
 • Online půjčka od CreditKasa je určena pouze občanům ČR
 • Rychlá půjčka před výplatou s možností prodloužení splatnosti
 • První půjčka až do 20 000 korun
 • CreditKasa nabízí první půjčku zdarma

CreditKasa recenze

CreditKasa je na českém trhu novou společností a zákazníci s ní zatím příliš zkušeností nemají. Řadí se zatím spíše k opomíjeným společnostem, což může být dané i méně přehledným webovým rozhraním, než jaké jej nabízí konkurence, ale i nepříliš transparentními podmínkami při čerpání dalších půjček.

 

Nejspíš jsou na trhu i levnější nebankovní půjčky, ale já si na tuto půjčku nemůžu ani přinejmenším stěžovat. Líbí se mi, že mě netahají na žádnou pobočku a nemusím ani nikam telefonovat, všechno je to v mém stavu obtíž navíc. Tady můžu jen vyplnit pár věcí online a už se žádost vyřizuje. Navíc je její zpracování překvapivě rychlé. Dokonce i převod peněz proběhl opravdu rychle. Půjčka od CreditKasa je podle mě jednou z těch lepších nebankovních půjček – zaujala mě i tím, že nepůjčuje všem, takže předlužené lidi nedostává více do problémů. Zatím jsem si půjčoval jen jednou, ale pokud bych něco podobného znovu potřeboval, určitě se na ně znovu obrátím.

-          Milan

S CreditKasa jsem byla naprosto spokojená. Ničím nepřekvapila mile, ale ani nemile. A to se rozhodně počítá

-          Jana

Při výběru jsem se bála. Internet mě navedl k myšlence, že co nebankovní půjčka, to podvod. Ale u CreditKasa se nic nepříjemného nestalo, určitě patří k těm serióznějším společnostem. Nejvíce mě překvapilo rychlé vyřízení, o kterém by se mi mohlo u banky jenom zdát. Půjčku doporučuji.

-          Petra

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky CreditKasa:

Výhody:

 • Žádost probíhá kompletně online
 • Rychlé vyřízení
 • Bankovní účet u všech velkých bankovních institucí

Nevýhody:

 • Registrační poplatek, který může prodloužit dobu vyplacení
 • Méně přehledný web
 • Nepříliš transparentní v ohledu dalších půjček a možností prodloužení

CreditKasa shrnutí

CreditKasa je nováčkem na trhu českých nebankovních půjček, o kterém není moc slyšet a má s ohledem na konkurenci relativně vysoké RPSN. Jedná se však o společnost, která nabízí novým klientům první půjčku zdarma a pokud klient splácí půjčku včas a v případě problémů se splacením se sám ozve, nepůsobí žádné zbytečné problémy a rozbroje.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku CreditKasa krok za krokem:

 1. Vyberete si částku a datum splatnosti své půjčky
 2. Vyplníte registrační dotazník
 3. Nahrajete dva doklady totožnosti
 4. Potvrdíte číslo svého bankovního účtu registračním poplatkem
 5. Počkáte na schválení půjčky a převod peněz

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditKasa - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Mobilní číslo
Účet v bance

Stejně jako u ostatních společností, i u CreditKasa začíná žádost o půjčku výběrem požadované částky a dne, kdy ji budete chtít splatit. Až si vyberete, můžete jedním kliknutím přejít k formuláři.

Jeho první část se vás bude ptát na ty nejzákladnější údaje, tedy na vaše jméno a příjmení, dále pak na telefonní číslo, na nějž zašle potvrzovací kód, který bude sloužit také jako podpis smlouvy.

Dále si zvolíte své heslo, které budete používat pro přístup k účtu.

Poté přejdete k samotné žádosti. Jméno a příjmení už budete mít vyplněné, sami budete muset vyplnit své datum narození, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Dále se vás bude dotazník vyptávat na adresu trvalého i přechodného bydliště, váš e-mail, další telefonní číslo a zdroj vašich příjmů, stejně jako jejich výši.

V posledním kroku této části už si pouze přečtete smluvní podmínky a žádost odešlete. Tím se dostanete k předposlední části celé žádosti a tím je nahrání dvou dokladů totožnosti přímo do vašeho účtu, který jste si právě založili. Budete potřebovat primárně občanský průkaz. Jako další doklad může posloužit například řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo například pas, ale postačí i rodný list.

Pak už se dostanete k úplně poslednímu kroku a tím je identifikace vašeho účtu, kterou provedete zasláním 1 Kč ve prospěch společnosti CreditKasa.

Tím máte splněno a můžete jen počkat na to, zda vám žádost schválí či zamítnou. Pokud nemáte účet u stejné banky jako CreditKasa (Česká spořitelna, KB, RB, mBank, Moneta, ČSOB, FIO, Equa Bank nebo Sberbank) může se proces o zaslání poplatku a následné poslání peněz na váš účet protáhnout až na dobu dvou pracovních dnů.


Typy půjček v CreditKasa

CreditKasa nabízí klasickou mikropůjčku neboli půjčku před výplatou až do částky 20 000 korun. Pro nové zákazníky nabízí svou půjčku bezúročně, pouze s poplatkem jedné koruny za registraci účtu, který současně slouží jako potvrzení vašeho bankovního účtu. Nabídka první  půjčky zdarma však platí pouze v případě, že klient svůj úvěr splatí včas.
Společnost nepatří k těm nejvíce transparentním na trhu a přibližné RPSN dalších půjček zobrazuje pouze na jednom příkladu, ze kterého vyplývá, že pokud si půjčíte 1000 korun na jediný den, zaplatíte za její poskytnutí navíc 20 Kč. Dohromady tak zaplatíte 1020 Kč při RPSN 137 640,8 %. RPSN se však samozřejmě i u této půjčky bude snižovat tím, jak se bude prodlužovat doba její splatnosti.
Půjčku je možné při uhrazení minimální částky možné prodloužit o původní dobu splatnosti.

CreditKasa na rozdíl od ostatních společností neomezuje první půjčku maximální částkou, zdarma tak na třicet dní můžete čerpat až 20 000 Kč. Je však třeba opatrnosti a pečlivého čtení smluvních podmínek.

Klikněte pro vyplněni formuláře

CreditKasa - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000 Kč
IČO
04823541
DIČ
CZ 04823541

Kontaktní údaje:

CreditKasa s.r.o.

Hradecká2526/3
PSČ 13 Praha 3

e-mail: info@creditkasa.cz

Telefon: 234 261 737

www: https://creditkasa.com/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 9:00 – 18:00
sobota a neděle: zavřeno

Bankovní účty:

ceska-sporitelnaequafiokomercniunicredit

Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o CreditKasa

######## ######## ######## ##  ## ######## 
##   ## ##    ##   ## ## ##    ## 
##   ## ##    ##   ##  ####    ##  
######## ######  ##   ##  ##    ##  
##    ##    ##   ##  ##   ##   
##    ##    ##   ##  ##   ##   
##    ######## ########   ##  ######## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about CreditKasa

Viz také:

Ferratum
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Zaplo
4.2

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Viva Credit
4.6

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
SOS Credit
4.3

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání