Express Cash

Show costs of loan


Česká společnost Express Cash, která vznikla sloučením se společností SmartPůjčka. Express Cash poskytuje nebankovní půjčku v hotovosti i převodem na území ČR. Postupně se však rozšiřuje i do dalších evropských lokalit. Společnost si zakládá na transparentnosti a přehlednosti nejen ve svých smlouvách, ale také v celkovém přístupu ke svým zákazníkům. U Express Cash si mohou vzít půjčku v hotovosti nebo na účet fyzické osoby i podnikatelé, kterým společnost nabízí speciální podmínky. Express Cash nabízí jak klasický spotřebitelský úvěr, tak trochu větší mikropůjčku od částky 5 000 korun. Pokud potřebujete půjčku na rekonstrukci či refinancování úvěrů, můžete si zde vzít také americkou hypotéku neboli bezhotovostní půjčku zajištěnou úvěrem až do 10 000 000 Kč.

 • Express Cash půjčka je určena všem plnoletým lidem s trvalým pobytem na území České republiky.
 • Společnost poskytuje své nebankovní půjčky v rozmezí 5000 – 10 000 000 Kč.
 • Splatnost americké hypotéky si můžete nastavit až na 20 let. Splatnost běžnějšího spotřebitelského úvěru v hotovosti se pohybuje v řádu měsíců, nejméně můžete splácet 14 měsíců, nejdéle pak 20.
 • Půjčku před výplatou od Express Cash můžete získat online a nepotřebujete k tomu nic jiného, než občanský průkaz a potvrzení o příjmu.
 • Hotovostní půjčku vyřídíte z domova, dokonce i pro splátky si přijde obchodní zástupce jednou měsíčně až k vám domů.
 • Půjčka je vhodná i pro důchodce a rodiče na mateřské.

Express Cash recenze

Express Cash je nebankovní půjčka, která se nedávno sloučila se známou nebankovní společností Smart půjčka. Společnost vlastní licenci od ČNB, jak je ze zákona pro poskytování půjček nezbytné. Přestože má poněkud vyšší RPSN, zákazníci společnosti chápou, že se jedná o poplatek za pohodlí a za vyřízení hotovostních plateb, které se zpravidla prodraží zásadně více než jednoduché převedení peněz na účet protistrany.


Přesně takovou půjčku si představuju. Rychlá, transparentní, a ještě je tu možné získat v hotovosti až 70 000 korun. Express Cash doporučuji kudy chodím. Vyřešili moje problémy, s obchodním zástupcem byla vždy skvělá domluva a sice je o trošičku dražší než konkurence, ale za ty služby se rozhodně těch pár korun připlatit vyplatí.

-          Pavel

Hledala jsem hotovostní půjčku, ale nikde jsem nenašla variantu, která by mi vyhovovala a pokud ano, tak žádost zamítli. Přestože mám celkem normální příjem a moc dalších dluhů také nemám. Každopádně Express Cash mou žádost schválil, a ještě mám moc sympatického obchodního zástupce. Na splácení se tak skoro těším

-          Jitka

Podnikám už deset let, ale tento rok mi na začátku příliš nevycházel. Express Cash vyšel vstříc všem mým potřebám a určitě můžu říct, že se jedná o férovou společnost, kterou se nebojím doporučit.

-          Ivan

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Express Cash:

Výhody:

 • Půjčka v hotovosti
 • Půjčka pro důchodce
 • Půjčka na mateřské
 • Půjčka pro podnikatele
 • Transparentní jednání
 • Půjčka na cokoliv
 • Půjčka pro cizince

Nevýhody:

 • Dražší než konkurence
 • Možnost splácení klasické půjčky pouze v hotovosti

Express Cash shrnutí

Express Cash je česká, flexibilní společnost s licencí ČNB. Má transparentní smlouvu i podmínky splácení. Nedávno se sloučila se společností Smart půjčka. Půjčit si můžete až 10 000 000 v rámci bezhotovostní půjčky. Častější volbou je však půjčka v hotovosti do 70 000 Kč s maximální dobou splácení 20 měsíců.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Express Cash krok za krokem:

 1. Vyberete si typ úvěru, o který máte zájem.
 2. Prohlédnete si úvěrovou kalkulačku, která vám proradí přibližné parametry půjčky.
 3. Vyplníte online kontaktní formulář.
 4. Podepíšete, až se vám ozve obchodní zástupce.
 5. Domluvíte si termín schůzky.
 6. S obchodním zástupcem dokončíte smlouvu.
 7. Počkáte na schválení žádosti.
 8. Převezmete peníze.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Express Cash - Úvěrové požadavky:

věk od 0 do 0
Občanský průkaz
Potvrzení o příjmu
Trvalé bydliště v ČR

Nejprve si vyberete v úvěrové kalkulačce parametry své půjčky. Poté se vám objeví tlačítko, které vás na webu Express Cash přenese k samotnému kontaktnímu formuláři.  V tomto formuláři vyplníte základní údaje o sobě.

To znamená vaše jméno a příjmení, rodné číslo, telefonický kontakt, e-mail, směrovací číslo a od koho či kde jste se o Express Cash dozvěděli.

Poté už se vám ozve přímo váš obchodní zástupce, se kterým vyplníte zbytek údajů o vaší životní a finanční situaci. Poté dostanete nabídku na míru. Pokud ji potvrdíte, počkáte na konečné schválení vaší žádosti a dostanete peníze na ruku. Domluvíte si termín splátek a půjčka od Express Cash je vaše.


Typy půjček v Express Cash

Express Cash nabízí tři typy úvěrů a půjček, které se od sebe odlišují svou samotnou podstatou. Nejběžnější půjčkou, kterou zde můžete získat, je půjčka v hotovosti. Jedná se o velmi pohodlnou online půjčku se splácením obchodnímu zástupci, který si pro peníze chodí až k vám domů. Hotovostní půjčka je vhodná pro fyzické osoby a podnikatele. Nepotřebujete k ní téměř nic. Oproti tomu bezhotovostní půjčka, kterou Express Cash také nabízí, je klasickou americkou hypotékou a neobejdete se bez vlastní nemovitosti. Pojďme se na ně podívat blíže.

HOTOVOSTNÍ PŮJČKA EXPRESS Cash

Půjčka v hotovosti je u Express Cash nejoblíbenějším produktem. Můžete ji čerpat od 5 000 Kč až do 70 000 korun s maximálně dvacetiměsíční dobou splácení. Nejkratší dobu splácení si pak můžete nastavit na 14 měsíců. Peníze dostanete od obchodního zástupce společnosti v hotovosti u vás doma. Stejně tak si pravidelně každý měsíc přijde až k vám domů pro pravidelnou splátku vaší půjčky. Výši splátek si můžete pohodlně spočítat na úvěrové kalkulačce, kterou má Express Cash na svém webu. Od obchodního zástupce však nakonec dostanete nabídku přímo na míru, podle vaší finanční a rodinné situace. RPSN se u této půjčky pohybuje v řádu stovek procent, nedá se tak rozhodně považovat ze nejlevnější z finančních produktů.

Pokud byste si vzali půjčku v hotovosti ve výši 25 000 korun na 20 měsíců, zaplatíte dohromady 56 440 korun s RPSN 246,10 %. Měsíční splátka v takovém případě bude 2 822 Kč.

PODNIKATELSKÁ PŮJČKA

Základní parametry podnikatelské půjčky jsou stejné, jako u půjčky pro fyzickou osobu. Půjčit si tak můžete maximálně 70 tisíc korun na 20 měsíců. Kromě občanského průkazu (nebo potvrzení o trvalém pobytu) a potvrzení o zaměstnání budete potřebovat navíc živnostenský list. Vaši půjčku budete opět řešit přímo s obchodním zástupcem, který vám nabídne finance šité přímo na míru vaší finanční situaci.

Přestože je půjčka pro podnikatele pro nebankovní společnosti o něco rizikovější než půjčka osobě se zaměstnáním na dobu neurčitou, RPSN a měsíční poplatky jsou podle úvěrové kalkulačky na webu Express Cash stejné, jako v případě půjčky v hotovosti pro fyzickou osobu.

BEZHOTOVOSTNÍ PŮJČKA

Pokud dáváte přednost půjčce na účet a nepotřebujete 100 000 až 10 000 000 korun, budete se muset poohlédnout jinde. Express Cash totiž v rámci bezhotovostní půjčky nabízí pouze americkou hypotéku. To znamená finance na rekonstrukci či refinancování, avšak s nutností ručit vlastní nemovitostí. Bezhotovostní půjčka od Expres Cash je vhodná pro fyzické osoby, které potřebují větší částku peněz a nemají náladu ani čas na papírování, které obnáší taková půjčka u bankovní společnosti. K bezhotovostní půjčce Express Cash úvěrovou kalkulačku na webu nemá. Pokud máte o tento produkt zájem, musíte se společnosti ozvat telefonicky, nebo vyplněním kontaktního kalendáře.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Express Cash - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
2 000 000 Kč
IČO
24243744
DIČ
CZ24243744

Kontaktní údaje:

EC Financial Services, a.s.

Koněvova2660/141
130 00 Praha 3

e-mail: pujcka@exca.cz

Telefon: 844 13 14 15

www: https://www.expresscash.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí - pátek 8-16
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Express Cash

 ######   ###  ##  ## ######## ######## 
##  ##  ## ##  ###  ## ##    ##   ## 
##    ##  ## #### ## ##    ##   ## 
##    ##   ## ## ## ## ######  ######## 
##    ######### ## #### ##    ##   ## 
##  ## ##   ## ##  ### ##    ##   ## 
 ###### ##   ## ##  ## ######## ######## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Express Cash

Viz také:

Home Credit
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Zonky
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Pronto půjčka
4.4

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
FairCredit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání