Tesco půjčka

Show costs of loan

Částka úvěru 122800
Doba úvěru 62 měs.

Poplatky spojené s půjčkou

Částka: 130000 kč
Čas: 66 měs.
Splátka: 2995 kč
Celkově k úhradě: 197670 kč
Vyplnit žádost


Tesco se se svou Testo půjčkou ladně zařadilo mezi poskytovatele středně velkých nebankovních spotřebitelských úvěrů. Tato nadnárodní společnost známá téměř po celém světě se řadí k vysoce stabilním firmám a není divu, že uzavřela spojenectví s Home Credit, podobně stabilním hráčem na trhu nebankovních půjček, a své portfolio produktů tak rozšířila o velmi žádanou Tesco půjčku. Kromě dvou silných jmen, které za touto půjčkou stojí, se mezi výhody Tesco půjčky řadí její transparentnost a doplňkové služby, jako je například pojištění, nebo sjednání možnosti odložení splátek v případě nečekaných životních událostí.

Tesco půjčku je možné sjednat online, telefonicky, nebo osobně na pobočkách přímo v obchodních centrech Tesco. Pokud si chcete půjčit více než 250 000 korun, žádost musíte osobně. Toto řešení je tak pro všechny, kteří preferují osobní jednání. A právě osobní jednání je jedním ze zásadních rozdílů mezi Tesco půjčkou a úvěrem od Home Creditu.

 • O Tesco půjčku mohou zažádat všichni plnoletí lidé, kteří mají stálý příjem a doklad totožnosti.
 • Tesco půjčku je možné čerpat na cokoliv.
 • Získat Tesco půjčku bez dokazování příjmů je možné, občas si však přece jen doklad s potvrzením pro finální schválení úvěru Tesco vyžádá.
 • Spotřebitelský úvěr od Tesco půjčka je v rozmezí od 20 000 do 500 000 Kč s maximální dobou splácení 96 měsíců.
 • Tesco půjčka je jne na účet vedený na jméno žadatele. Částku do 150 000 můžete od Tesco půjčka dostat také složenkou.
 • Tesco půjčku můžete splácet na účet, u SAZKA terminálu nebo složenkou. Způsob splácení jde kdykoliv změnit.
 • Tesco ke své půjčce nabízí také pojištění proti neschopnosti splácet.

Tesco půjčka recenze

Na trhu je sice nepřeberné množství půjček, já jsem však dala přednost té z Tesca, a to už jen proto, že tu ráda nakupuji. Půjčila jsem si neúčelově 130 000 Kč, které jsem využila na dovybavení své domácnosti. Jelikož jsem peníze včas splatila, neměla jsem žádné problémy a v rámci akce mi ještě vrátili nějaké úroky zpátky, takže mě tato půjčka vyšla mnohem výhodněji než ta, kterou by mi dala moje banka.

-          Renata

Protože pravidelně používám Clubcard kartu, mám radost z toho, že za jednotlivé splátky se mi na ni připisují další body. Vyhovuje mi i způsob splácení a možnost si v případě potřeby změnit výši splátek. Vyhovuje mi i pojištění, protože jsem víc v klidu, a nebojím se, že se stane nějaká nehoda a já nebudu schopná splácet. S touto půjčkou jsem nejvíc spokojená a už bych jinak nevolila.

-          Marie

Do Tesca chodím často nakupovat, mám jejich věrnostní kartu, takže když jsem potřeboval větší půjčku na opravu auta, nemusel jsem možnosti ani moc zvažovat. Do banky se mi nechtělo, protože tam je to strašně moc papírování, v Tescu jsem všechno vyřešil po telefonu a za čtrnáct dní jsem zase jezdil.

-          Jirka

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Tesco půjčka:

Výhody:

 • Příznivá cena
 • Pobočky jsou snadno dostupné v obchodních domech Tesco
 • Půjčka je dostupná také pro cizince a občany v důchodovém věku
 • Nabízí pojištění a další dodatečné služby (např. odklad splátek)
 • Možnost čerpat až půl milionu

Nevýhody:

 • Zkostnatělý systém, žádost se vyplňuje osobně nebo telefonicky
 • Mohou chtít doložit příjem
 • Rozhraní pro správu půjček je samostatná aplikace s novou registrací

Tesco půjčka shrnutí

Tesco kromě klasické půjčky do půl milionu nabízí také konsolidaci stávajících půjček, nebo nákup na splátky. Rozdíl je jak v rozmezí, ve kterém je možné úvěr čerpat, tak i ve způsobu jejího vyřízení. Tesco Finance je v konkurenci nebankovních půjček silným hráčem. Jedná se o známou a stabilní značku, která má své pobočky má téměř v každém větším obchodním domě Tesco. Kromě toho svým klientům nabízí relativně nízké RPSN.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Tesco půjčka krok za krokem:

 1. Zvolíte částku, kterou chcete půjčit a jak dlouho ji chcete splácet
 2. Odpovíte na několik otázek v dotazníku
 3. Připravíte si potřebné doklady
 4. Počkáte na telefon od operátora Tesco půjčky
 5. Projdete s ním zbytek žádosti
 6. Pošlete nebo na pobočku donesete potřebné doklady
 7. Počkáte na schválení půjčky a převod finančních prostředků na účet

Klikněte pro vyplněni formuláře

Tesco půjčka - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance

Zdroj: www.youtube.com

Stejně jako většinu půjček na vyšší částku, ani Tesco půjčku nelze vyřídit kompletně online a je potřeba minimálně telefonický kontakt s operátorem. Při čerpání částky nad 250 000 pak probíhá celý proces přímo na pobočce.
Pro rychlé získání půjčky si připravte před hovorem s operátorem dva doklady totožnosti (ideálně občanský průkaz a k němu například pas, nebo řidičský či zbrojní průkaz) a informace o svém zaměstnavateli (název společnosti, jak dlouho ve firmě pracujete a kontakt do práce, pokud podnikáte, tak IČO své firmy).
Půjčku od Tesca je možné získat bez potvrzení příjmů, pokud však chcete, aby vše proběhlo hladce, raději si připravte i to. Občas se stane, že společnost usoudí, že vám bez tohoto dokladu půjčku poskytnout z nějakého důvodu nemůže.


Typy půjček v Tesco půjčka

HOTOVOSTNÍ PŮJČKA DO 250 000 KČ

Žádost o klasickou půjčku do 250 000 korun je nejjednodušší. Můžete ji totiž vyplnit přes jednoduchý formulář přímo na webu Tesca, ve kterém odpovíte na základní údaje o vás (jméno, příjmení, a kontaktní údaje) a také čas, ve kterém vás má zaměstnanec Tesca kontaktovat pro dokončení žádosti.

V tuto chvíli jediné, co potřebujete znát, je v podstatě vaše telefonní číslo a také se hodí předem vědět, kolik si chcete půjčit. Tesco půjčka je opravdu transparentní, vše, co budete muset splatit vidíte v okamžiku, kdy si vybíráte částku a dobu jejího splácení. Příjemné také je, že si můžete rovnou zvolit nejen podle počtu měsíců, které budete splácet, ale také podle měsíčních splátek. Pojďme se společně podívat na dva příklady, ať si můžete snadno představit, kolik u Tesca zaplatíte.

Pokud si zvolíte úvěr v částce 20 000 korun s měsíční splátkou 601 Kč, budete mít všechno splaceno za 48 měsíců. Tescu dohromady zaplatíte 28 848 korun. Roční úrok je při zvolení této možnosti ve výši 19,24 %. RPSN dosahuje 21,1 %, což je na poměr nebankovních půjček rozhodně příjemné.

Při čerpání úvěru ve výši 250 000 Kč s nejnižší možnou splátkou 4 386 Kč, budete Tescu posílat peníze po dobu 96 měsíců. Dohromady s ročním úrokem 14,28 % a RPSN 15,3 % splatíte 421 056 korun. Pokud si můžete dovolit měsíčně splácet 6 869, budete úvěr splácet pouze dva roky a dohromady tak zaplatíte pouze 329 712 Kč.

HOTOVOSTNÍ PŮJČKA NAD 250 000 Kč

Pokud potřebujete bezúčelovou půjčku nad 250 000 Kč, musíte zajít osobně na pobočku Tesco Finance do nejbližšího obchodního centra Tesco, kde žádost o půjčku vyplníte se zaměstnancem pobočky. Pokud u sebe máte dva doklady totožnosti a informace o zaměstnavateli či své firmě, je možné rovnou uzavřít smlouvu.
V případě vyšších částek však společnost postupuje velmi individuálně, a nelze dopředu přesně říct, co vše po vás bude před uzavřením smlouvy chtít. Při takto vysokých částkách je potřeba počítat s tím, že bude potřeba doložit například potvrzení o příjmu nebo poslední tři výpisy z účtu.

KONSOLIDACE

Konsolidace je spojení stávajících nevýhodných půjček do jedné s nižším úrokem a v ideálním případě odlehčenou měsíční splátkou. Pokud už například čerpáte dva spotřebitelské úvěry, máte nakoupené domácí vybavení na splátky a k tomu splácíte kreditní kartu a součet všech těchto půjček dělá například 280 000 s měsíční splátkou 8 274 Kč, můžete se obrátit na Tesco, které všechny tyto úvěry zaplatí a váš dluh převezme pod sebe s měsíční splátkou 4 634 korun, ročním úrokem 9,86 % a RPSN 10,4 %.

Vedle nižších splátek a úroků je hlavní výhodou Tesco konsolidace fakt, že vám stačí na pobočce uzavřít smlouvu a veškeré další papírování a placení jednotlivých úvěrů zařídí Tesco místo vás.

Žádost o refinancování půjček můžete vyřídit osobně na pobočce, nebo telefonicky. V druhém případě záleží na vás, zda zavoláte na zákaznickou linku sami, nebo pouze vyplníte své kontaktní údaje a čas, kdy vás má operátor kontaktovat.

NÁKUP NA SPLÁTKY

Nákup si můžete v Tescu vzít na splátky od 3 000 Kč. Tato nabídka platí pro členy Club Card a můžete ji aktivovat přes službu Správce financí.

SPRÁVCE FINANCÍ

Správce financí je webové rozhraní Tesca, ve kterém si můžete spravovat a kontrolovat všechny stávající úvěry u této společnosti.
Registrace do něj je jednoduchá. Přímo na webu www.spravcefinanci.cz zadáte své rodné číslo a číslo svého telefonu společně s e-mailem. Poté vám přijde SMS kód, který zadáte v další části registračního formuláře. Ve třetím kroku si nastavíte bezpečnostní otázku, kterou budete potřebovat, pokud ztratíte své přihlašovací údaje. Nakonec si zvolíte své přihlašovací jméno a heslo a postoupíte k samotnému podpisu smlouvy o využívání služeb. Správce financí je ve chvíli, kdy u společnosti čerpáte jakýkoliv úvěr, užitečný pomocník a registrace do něj se rozhodně vyplatí.

 

 

Klikněte pro vyplněni formuláře

Tesco půjčka - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
20 000 000
IČO
26978636
DIČ
CZ26978636

Kontaktní údaje:

Home Credit a.s.

Nové sady996/25
602 00 Brno

e-mail: financnisluzby@itesco.cz

Telefon: 840 369 963

www: https://itesco.cz/sluzby-a-znacky/tesco-sluzby/financni-sluzby/uvodni-stranka/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8 - 18
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Tesco půjčka

##   ## ##  ## ###### ##  ## ##   ## 
##   ## ## ## ##  ## ## ## ##   ## 
##   ##  ####  ##     ####  ##   ## 
#########  ##   ######   ##  ######### 
##   ##  ##     ##  ##  ##   ## 
##   ##  ##  ##  ##  ##  ##   ## 
##   ##  ##   ######   ##  ##   ## 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Tesco půjčka

Viz také:

FairCredit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Acema Credit
4.9

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání