Triangl

Show costs of loan


Triangl, konkrétně Český Triangl a.s., má na českém trhu dlouhou tradici jako poskytovatel spotřebitelských úvěrů a možnosti nákupu na splátky. Funguje u nás už od roku 2000 a spolupracuje především se společnostmi Euronics nebo Kasa, ale také dalšími.
Triangl je čistě česká společnost, která působí jen na našem trhu a zatím nemá ani plán expandovat do zahraničí. Triangl má spíše zastaralejší web a žádost o půjčku, stejně jako proces schvalování. Triangl na webu neuvádí téměř žádné zásadní informace, jedná se však o férovou firmu, která si požádala o licenci od ČNB hned zkraje a také ji téměř obratem získala. Triangl poskytuje hotovostní půjčku v maximální částce 30 000 korun. Zboží na splátky si prostřednictvím této společnosti můžete koupit až v hodnotě 100 000 Kč.

 • Triangl poskytuje půjčku lidem starším 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR.
 • K získání Triangl půjčky budete potřebovat občanský průkaz, další doklad totožnosti a výpis z účtu.
 • Půjčka od Triangl je určena pouze lidem s trvalým měsíčním příjmem. Triangl poskytuje hotovostní půjčku v rozmezí 10 000 až 30 000 korun.
 • Triangl provádí převod peněz do druhého dne od obdržení podepsané smlouvy.
 • Triangl půjčka je bezúčelová a bez ručení.

Triangl recenze

Triangl má na našem trhu více než osmnáctiletou tradici a za tu dobu si vybudoval skvělou pověst u všech, kdo nakupují na splátky, protože často nabízí splácení s nulovým navýšením, ale i jeho hotovostní půjčka je produkt, který si lidé pochvalují.

Se společností Triangl jsem naprosto spokojená. Už mám u nich druhou půjčku a jednou jsem přes ně nakupovala i na splátky. Myslím si, že přeplacená částka je bezkonkurenční a to ani nemluvím o tom, že u splátek občas nepřeplatíte nic. Je to opravdu výhodné a můžu si to dovolit i já přestože jsem na mateřské dovolené.

-          Kamila

S Trianglem jsem moc spokojený nebyl. Žádal jsem o hotovostní půjčku a zamítnuli mi ji, a to jsem se jenom jednou zpozdil se splátkou u jiné společnosti. Čekal bych lepší přístup.

-          Michal

Triangl je dobrá společnost. Nakupoval jsem u nich před Vánoci na splátky, to nabízeli bez navýšení. A teď si od nich bereme hotovostní půjčku, abychom pokryli pár nečekaných nákladů. Vše schválili, splácím a je to v pořádku.

-          Lubomír

more opinions

Výhody a nevýhody nabídky Triangl:

Výhody:

 • Spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí
 • Možnost nákupů na splátky
 • Rozumné podmínky

Nevýhody:

 • Zastaralý web
 • Zbytečné papírování
 • Oproti konkurenci pomalá a zastaralá

Triangl shrnutí

Stabilní a spolehlivá společnost s dlouholetou tradicí poskytuje nákup na splátky do 100 000 korun nebo hotovostní půjčku do 30 000 korun. Jedná se o spíše konzervativní firmu, která příliš neinvestuje do propagace ani novějších technologií, takže je stále nutná papírová smlouva, což je u podobných částek dnes spíše výjimkou. Přesto nebo možná i právě proto se jedná o společnost, na kterou se dá spolehnout a není třeba obav z podvodného jednání.

Vyplnit žádost


Jak získat půjčku Triangl krok za krokem:

 1. Na hlavní stránce si vyberete hotovostní půjčku a na kalkulačce nastavíte požadovanou částku a dobu splácení
 2. Přejdete na samotnou žádost, kterou vyplníte
 3. Počkáte na schválení
 4. Vytisknete smlouvu a pošlete ji na adresu Trianglu, případně se domluvíte se zaměstnancem na jiném postupu
 5. Poté, co smlouva dorazí, dostanete do druhého dne peníze

Klikněte pro vyplněni formuláře

Triangl - Úvěrové požadavky:

věk od 18 do 0
Občanský průkaz
Účet v bance
Potvrzení o příjmu

Abyste se dostali na kalkulačku hotovostní půjčky, musíte být na hlavní stránce webu, na níž se dostanete kliknutím na jeho logo. Na té si vyberete možnost hotovostní půjčky a zvolíte si její parametry. Po kliknutí na tlačítko „mám zájem“ se dostanete na samotnou žádost.

Žádost u Trianglu vypadá na první pohled trochu děsivě. Zastarale a zdlouhavě, ale je to pouhé zdání a není o nic komplikovanější než u konkurence. Úplně první krok je možnost upravit parametry půjčky, zde už vidíte kromě RPSN i částku, kterou přeplatíte. Kalkulačka je nastavená i pro nákup na splátky, pokud je to váš případ, můžete ještě vyplnit, jakou částku zaplatíte přímo při odběru zboží, čímž se vám další splátky upraví. Poté, co si všechno vyplníte podle vlastních požadavků, můžete přejít na další krok.

V tomto kroku vyplníte údaje o sobě. To znamená vaše jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti. Dále bude chtít společnost váš telefon domů a mobilní telefon. Optimální je vyplnit také číslo do zaměstnání, e-mail, váš rodinný stav a nejvyšší dosažené vzdělání.

Naopak musíte vyplnit způsob vyplacení peněz (kde je pouze jedna možnost a to bankovním převodem) a nakonec druh vašeho bydlení a číslo bankovního účtu.

Na další straně vyplníte vaši adresu trvalého a kontaktního bydliště. Další část se věnuje informacím o vašem zaměstnání. Vyplníte zde váš pracovní poměr, od kdy jste v současném zaměstnání, jak se jmenuje firma ve které pracujete a jaké je její IČO a adresa. Dále musíte vyplnit telefon na personální oddělení a samozřejmě informace o vašich příjmech a výdajích.

Poslední krok je pouze přečtení smlouvy a odeslání žádosti.

Poté, co si vaši žádost v Trianglu projdou vás bude kontaktovat zaměstnanec společnosti a domluvíte se na detailech podpisu smlouvy a ukázání dokladů.


Typy půjček v Triangl

Triangl rozděluje své úvěry na klasickou hotovostní půjčku a na nákup na splátky u svých partnerů. O možnost nákupu na splátky musíte obvykle požádat přímo v partnerském obchodě, ale Triangl nabízí tuto možnost i na svém webu. Nejprve se však společně podíváme na to, jak u Trianglu vypadá klasická hotovostní půjčka.

HOTOVOSTNÍ PŮJČKA

Nejprve se musíte dostat na hlavní stranu kliknutím na logo a dostanete se k výběru splátek či hotovosti. U produktu Hotovostní půjčka už si můžete na kalkulačce klasicky zvolit částku, kterou chcete půjčit a dobu splácení. Kalkulačka vám pak ukáže měsíční splátku a RPSN pro variantu, kterou si zvolíte. Co už však na webu společnost neuvádí je celková částka, kterou za dobu splácení zaplatíte.

Pokud budete chtít půjčit například 10 000 korun na dobu jednoho roku, budete měsíčně splácet 962 korun při RPSN 29,49 %. To znamená, že dohromady zaplatíte 11 554 korun. Pokud byste si tuto stejnou částku půjčili na 36 měsíců, budete měsíčně platit pouze 400 korun, ale dohromady už zaplatíte 14 400 Kč. RPSN bude v tomto případě 28,08 %.

S částkou 30 000 korun je to podobné. Při splácení po dobu 12 měsíců budete platit měsíční splátku 2 885 korun a dohromady tak splatíte 34 620 Kč. RPSN bude podobné jako u prvního ukázkového příkladu, konkrétně 29,37 %. Při splácení po dobu 36 měsíců budete Trianglu měsíčně splácet 1200 korun. RPSN bude 28,02 a vy přeplatíte 13 200 korun.

NÁKUP NA SPLÁTKY

Triangl nabízí nákup na splátky například u společností Euronics, Casa nebo Vltava. Maximální částka nákupu přes Triangl je 100 000 korun. Při nákupu si můžete vybrat, jakou částku splatíte hned u obchodníka a do kolika měsíců si rozdělíte zbytek splátek. RPSN se podle doby splácení pohybuje od 27,99 % do 32,18 %.

Klikněte pro vyplněni formuláře

Triangl - Údaje o společnosti:

Základní kapitál
34 000 000
IČO
25864106
DIČ
CZ25864106

Kontaktní údaje:

Český Triangl, a.s.

Heršpická800/6
639 00 Brno - Štýřice

e-mail: info@triangl.cz

Telefon: 810 654 654

www: https://www.triangl.cz/

Socíální sítě:  

Pracovní doba:

pondělí až pátek: 8:00 – 18:00
sobota a neděle: zavřeno
Vyplnit žádost

Přidejte svůj názor o Triangl

########  ####### ########   ###  ######## 
##   ## ##   ## ##   ##  ## ##  ##    
##   ## ##   ## ##   ## ##  ## ##    
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ######  
##   ## ##   ## ##   ## ######### ##    
##   ## ##   ## ##   ## ##   ## ##    
########  ####### ######## ##   ## ##    

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Opinions about Triangl

Viz také:

Profi Credit
4.7

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Razdva půjčka
5

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
FairCredit
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání
Cofidis
4.8

Vyplnit žádost

Přídej k porovnání