Nejlepší nebankovní půjčky před výplatou v roce 2019

Mikropůjčka je jeden z nejoblíbenějších finančních produktů. Jedná se totiž o půjčku do 15 minut, která je ve většině případů transparentní a bezpečná. Často je také tato půjčka zdarma. Nevýhoda tohoto typu úvěru je poměrně náročná orientace ve všech nebankovních společnostech, které ho nabízejí. Proto vám přinášíme seznam šesti nejlepších půjček před výplatou, které v roce 2019 český nebankovní trh nabízí. Všechny vybrané společnosti klientům nabízejí stabilitu své značky, důvěryhodnost, a především velmi zajímavé úvěrové podmínky, kterými se své klienty nesnaží nijak napálit.

Nejlepší nebankovní půjčky před výplatou v roce 2019

Nebankovní půjčka AMIGOZ – za nováčkem na trhu stojí silná značka

Amigoz je jednou z nejnovějších mikropůjček na našem trhu. Stojí za ní společnost BB Finance Czech a nejedná se o úplně tradiční mikropůjčku. Můžete si zde totiž půjčit až 45 000 korun na jeden rok. My se však dneska podíváme na půjčku Amigoz do 10 000 korun a na první půjčku zdarma. U Amigoz si mohou půjčit občané ČR starší 21 a mladší 63 let s bankovním účtem. Amigoz půjčka není ideální pro lidi na rodičovské dovolené či v důchodu, získat ji mohou pouze zaměstnanci či OSVČ.

 • Půjčka do 45 000 Kč
 • První půjčka zdarma
 • Vhodná pouze pro zaměstnance a OSVČ
 • Kontrola registrů]

Společnost má poměrně přísná pravidla pro získání půjčky, na oplátku však nabízí velmi výhodné podmínky a možnost půjčky až zmíněných 45 000 korun. Mikropůjčka má u Amigoz limit 10 000 korun s klasickou dobou splatnosti v rozmezí 7 až 30 dní. První půjčku zdarma můžete získat do 7 000 korun, pokud ji splatíte do jednoho měsíce. Pokud byste potřebovali více peněz nebo byste si půjčku chtěli rozdělit do více splátek, můžete u Amigoz čerpat i mikropůjčku až na dobu 3 měsíců. Zaplatíte za ní však o něco více.

Půjčka před výplatou ZAPLO je tradičním hráčem na nebankovním trhu

Mikropůjčku Zaplo určitě znáte ať už z billboardů nebo dokonce televizních reklam. Jedná se o lotyšskou společnost, která je na českém trhu už od roku 2013. Oproti Amigoz má mnohem přívětivější podmínky. Mohou si ji totiž vzít všichni občasné ČR starší 18 let. Zaplo půjčuje stálým klientům až 25 000 korun s třicetidenní splatností. Kromě toho nabízí první půjčku zdarma pro nové klienty. Tu můžete čerpat až do částky 8 000 Kč.

 • Půjčka do 25 000 Kč
 • První půjčka zdarma do 8 000 Kč
 • Vhodná pro všechny starší 18 let
 • Půjčka i se záznamem v registru

Zaplo je půjčka se záznamem v registru a s minimem papírování. K jejímu získání budete potřebovat pouze občanku a potvrzení o zaměstnání a samozřejmě účet, na který vám v ideálním případě přijdou peníze do 15 minut od schválení žádosti. 

Mikropůjčka PROVIDENT s tříměsíční splatností je sázkou na jistotu

Provident patří k nejznámějším nebankovním společnostem u nás. Spotřebitelské úvěry v Česku poskytuje už od roku 1997. Jako jedna z mála společností nabízí Provident mimo jiné také půjčku v hotovosti. V posledních letech do své nabídky zařadil také klasickou půjčku před výplatou s názvem Provident START, kterou nabízí až do 12 000 korun. Oproti konkurenci tuto první půjčku zdarma můžete splácet až po dobu tří měsíců, aniž byste tím ztratili bonus pro nové klienty.

 • První půjčka zdarma do 12 000 Kč
 • Možnost splácení ve třech splátkách
 • Půjčka v hotovosti nebo na účet
 • Vhodná pro občany ČR starší 18 let

Půjčku zdarma od Providentu můžete získat, pokud jste občanem ČR a už jste oslavili osmnácté narozeniny. Budete také muset doložit výpis z účtu, aby si společnost ověřila, že budete mít na splátky. A to je vše. Pokud podmínky splňujete, stačí o půjčku zdarma požádat na webu společnosti a zvolit si, zda vám více vyhovuje půjčka v hotovosti nebo na účet.

Provident Start recenze Provident Start
Vyplnit žádost

Mikropůjčka CREDITAIR nabídne až 10 000 Kč

Půjčka před výplatou CreditAir je členem skupiny CreamFinance Czech s.r.o., stejně jako známější mikropůjčka CreditOn. CreditAir však na rozdíl od svého staršího bratříčka půjčuje až 10 000 Kč. Stejně jako u ostatních poskytovatelů mikropůjček musíte být pro získání té od CreditAir starší 18 let. CreditAir je však na rozdíl od konkurenčních online půjček vhodná také jako půjčka pro cizince s trvalým pobytem v ČR.

 • První půjčka zdarma do 10 000 Kč
 • Půjčka pro cizince s občanstvím v ČR
 • Mezinárodní a stabilní společnost
 • Peníze na účtu do 30 minut

První půjčka je u CreditAir zdarma a stálí klienti mohou získat věrnostní slevy až do výše 20 %. Online půjčka od CreditAir je rychlá a přehledná, přestože je oproti konkurenci o něco méně transparentní.

S nebankovní půjčkou před výplatou od KAMALI vedle nesáhnete

Mikropůjčku Kamali poskytuje česká společnost Home Credit, která je u nás společně s Providentem jednou z nejznámějších a nejstabilnějších společností. Kamali je jejich nová značka, která se věnuje primárně online půjčce před výplatou. U Kamali si můžete půjčit až 20 000 korun, a to s velmi nízkým RPSN, které si tato společnost může dovolit díky svému primárnímu produktu. První půjčku zdarma můžete u Kamali získat až do 10 000 Kč.

 • Nízké RPSN.
 • První půjčka zdarma do 10 000 Kč.
 • Půjčka pro stálé klienty až 20 000 Kč.
 • Půjčka do 15 minut.

Přestože má Kamali v základu velmi výhodné RPSN, mikropůjčka se vám může zásadně prodražit v případě, že ji nezvládnete splatit včas. Poplatky za prodloužení splatnosti jsou zde totiž naopak velmi vysoké. Další nevýhodou půjčky Kamali je nižší schvalovatelnost oproti konkurenčním mikropůjčkám.

Za pozornost stojí také CREDITON

Poslední na našem seznamu nejlepších nebankovních půjček před výplatou pro rok 2019 je půjčka CreditOn. Na našem trhu je už od roku 2011 a je vhodná pro zaměstnance i podnikatele. Stálí zákazníci si zde mohou před výplatou půjčit až 20 000 korun. První půjčka zdarma je pak až do 8 000 Kč.

 • První půjčka zdarma až 8 000 Kč
 • Půjčka pro věrné klienty do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti 30 dní s možností prodloužení
 • Vhodná půjčka pro podnikatele

CreditOn umožňuje stálým zákazníkům vyřízení nové půjčky pouze zasláním SMS. Pokud vyplňujete žádost online, hned se dozvíte pravděpodobnost, se kterou úvěr získáte.

Půjčky zdarma
Ferratum
9000 kč / 28 dní
Zaplo
8000 kč / 30 dní
CreditAir
10000 kč / 60 dní
CreditOn
8000 kč / 20 dní
Provident Start
12000 kč / 90 dní
Amigoz.cz
8000 kč / 30 dní
Půjčka7
15000 kč / 28 dní
Via SMS
8000 kč / 30 dní
RychláPůjčka24
8000 kč / 20 dní

Poradna

Zjistěte, jak cestovat levně a kdy sáhnout po půjčce na dovolenou

Vaše cestovatelské možnosti jsou nekonečné. Dokonce...

Ztratili jste práci? Zjistěte, jak hospodařit s penězi

V případě, že jste přišli o práci, máte před sebou...

Chcete ušetřit tisíce? Použijte srovnávač půjček

Přemýšlíte o úvěru? Investujte čas do důkladného srovnání...

Jak jednoduše vypočítat úroky z úvěru?

Chcete si přesně a jednoduše vypočítat úroky z úvěru?...

Víme, které rychlé půjčky nad 10 tisíc jsou ty nejlepší

Potřebujete rychlou půjčku? Nezapomeňte v samém spěchu...

Přidat komentář

##   ## ##  ## ######  ####### ######## 
##   ## ## ## ##  ## ##   ##  ##  
##   ##  ####  ##    ##   ##  ##  
##   ##  ##  ##  #### ##   ##  ##  
 ##  ##   ##  ##  ## ##   ##  ##  
 ## ##   ##  ##  ## ##   ##  ##  
  ###    ##   ######  #######   ##  

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Komentáře