Půjčka bez doložení příjmů - 6 online půjček, které nevyžadují potvrzení o příjmu

Půjčka bez doložení příjmů je vhodná pro každého. Chcete mikropůjčku, spotřebitelský úvěr nebo americkou hypotéku? Půjčku bez doložení příjmů můžete získat ve všech třech případech celkem snadno. Nenechte se omezovat papírováním a komunikací se šéfem či úřady. Vždyť jen takové získání potvrzeného daňového přiznání může trvat klidně měsíc! Půjčka bez dokládání příjmu u nebankovních společností je tolik vyhledávanou alternativou z velmi dobrých důvodů, přesto je čím dál tím složitější ji získat.

6 půjček, které můžete získat bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmů – klady a zápory

Určitě už jste zažili, že jste potřebovali něco po úřadě nebo svém zaměstnavateli a čekalo vás jen čekání a ještě více čekání. V okamžiku, kdy potřebujete rychlou půjčku před výplatou, vám však podobné čekání může klidně zlomit vaz. A právě rychlost je největším kladem půjček bez doložení příjmů. Prostě jen na internetu vyplníte žádost a v případě, že ji společnost schválí, vám obratem přijdou peníze.

Půjčka bez doložení má i však i svá negativa

 • Půjčka bez doložení příjmů je zpravidla dražší, společnost na sebe bere větší riziko
 • Úvěr bez doložení příjmů je dražší i pro lidi s dobrou bonitou a skvělou platební historií
 • Půjčka bez doložení příjmu často vyžaduje ručení ať už movitým či v případě americké hypotéky dokonce nemovitým majetkem

Půjčka bez doložení příjmů vyžaduje ještě větší obezřetnost

Společnost, která nabízí půjčku bez příjmů, je potřeba mnohem důkladněji prověřit. Vlastní licenci od ČNB? Co se stane, pokud se dostanete se splátkou do prodlení? Jsou na tuto společnost na internetu důvěryhodné recenze? Nejedná se pouze o fyzickou osobu, která se schovává za firmu a nabízí půjčku na směnku?

Půjčujte si bezpečně s Loando.cz

Právě s odpověďmi na tyto otázky vám na Loandu rádi pomůžeme. Ať už si vyberete půjčku bez doložení příjmu v našem srovnávači, nebo v tomto článku, a budete ji splácet podle domluvených smluvních podmínek, nic špatného vám nehrozí. Teď už se však pojďme vrhnout na samotný seznam šesti půjček, které můžete získat bez dokládání příjmů.

Rychlá půjčka bez doložení příjmů

Nejprve se podíváme na mikropůjčky, u kterých je rychlost většinou nejdůležitější. Klasickou mikropůjčku můžete mít na účtu už do 15 minut. Pokud se však zbrzdíte sháněním oficiálního potvrzení o příjmu, může se proces prodloužit klidně na dobu celého týdne. U kterých společností se nemusíte nutnosti potvrzení příjmu, jakožto jejich stávající klient, bát? 

Půjčka bez doložení příjmů od ViaSMS patří mezi favority

 • Nabízí první půjčku zdarma
 • Nabízí rychlou půjčku do 15 minut
 • Minimální půjčka 100 Kč
 • Maximální půjčka 8 000 Kč
 • 30denní doba splatnosti
 • Potřebujete bankovní účet, mobil, příjem
 • Příjem musíte dokazovat pouze poprvé
 • Potvrzení o příjmu stačí formou výpisu z účtu
 • Via SMS vyžaduje registrační poplatek 1 Kč

Ferratum Micro nabíz půjčku bez doložení příjmů i novým klientům

 • První půjčka zdarma
 • Minimální nabízená částka je 500 Kč
 • Maximálně si půjčíte 20 000 Kč
 • Až 45dení doba splatnosti
 • Musíte doložit občanský průkaz
 • Půjčka bez doložení příjmu pro každého

Spotřebitelský úvěr bez doložení příjmů

U spotřebitelského úvěru střední velikosti může většina z nás už na čerpání úvěru pár dní počkat. Přesto se ani zde většina lidí nechce obtěžovat přehnanou administrativou. Proto i v této variantě nebankovního úvěru najdete půjčky bez doložení příjmů. Které to jsou?

Home Credit bez doložení příjmů? Ano, ale jen za určitých podmínek

Home Credit recenze Home Credit
Vyplnit žádost

Home Credit je jednou z nejznámější českých společností, která spolupracuje například se Zonky a během října oznámila chystanou spolupráci se společnostmi Air Bank a Moneta Money Bank. Home Credit poskytuje leasing, nákup na splátky i svou vlastní kreditní kartu.

Nejdůležitějším produktem však stále zůstává klasický spotřebitelský úvěr. Ten můžete získat bez doložení příjmu v případě, že jste se prokázali ukázkovou bonitou a u této společnosti máte skvělou platební historii.

Finanční služby Tesco můžete získat bez doložení příjmů hned od druhé půjčky

Tesco půjčka recenze Tesco půjčka
Vyplnit žádost

Tesco půjčka, kterou můžete čerpat v jakémkoliv z větších obchodních domů Tesco, je také partnerem Home Creditu a platí tu podobné podmínky. Příjem musíte dokazovat pouze při své první půjčce, nebo v případě že u splácení předchozí došlo k neočekáváným komplikacím.

Americká hypotéka bez doložení příjmů

U americké hypotéky si časově nedoložením příjmů příliš nepomůžete. Přesto se často jedná o schůdnější variantu, než si potvrzení shánět. U této varianty nebankovního úvěru však budete pokaždé potřebovat vlastní nemovitost s dostatečnou odhadní cenou, kterou stanoví specialista vámi zvolené společnosti.

Půjčku bez doložení příjmů nabízí populární Acema Credit

Acema Credit recenze Acema Credit
Vyplnit žádost

U Acema Credit si můžete brát americkou hypotéku už od roku 2000, což z ní dělá jednu z nejstarších v tomto oboru na českém trhu. Peníze si tu můžete půjčit až na 20 let a to do 60 % odhadní ceny vaší nemovitosti. Půjčku získáte bez doložení příjmu. Budete potřebovat jen občanský průkaz a nemovitost. OSVČ budou muset předložit výpis ze živnostenského rejstříku.

Finemoney – půjčka bez doložení příjmů až do 50 000 000 korun!

Finemoney vám půjčí finance od 50 000 až do 50 000 000 korun. Přesná částka opět záleží na odhadní ceně vaší nemovitosti. Půjčka je bez prověřování registrů a v určitých případech také bez doložení příjmů. Zda půjčku bez příjmu získáte záleží na konkrétní částce, kterou chcete čerpat, vaší celkové bonitě i na hodnotě nemovitosti.

Půjčky zdarma
Ferratum
9000 kč / 28 dní
Zaplo
8000 kč / 30 dní
CreditAir
10000 kč / 60 dní
CreditOn
8000 kč / 20 dní
Provident Start
12000 kč / 90 dní
Amigoz.cz
8000 kč / 30 dní
Půjčka7
15000 kč / 28 dní
Via SMS
8000 kč / 30 dní
RychláPůjčka24
8000 kč / 20 dní
Kamali
10000 kč / 14 dní

Přidat komentář

##   ##  ###  ##   ## ##   ## ###### 
## ## ##  ## ##  ###  ### ##   ## ##  ## 
## ## ## ##  ## #### #### ##   ## ##    
## ## ## ##   ## ## ### ## ##   ## ###### 
## ## ## ######### ##   ## ##   ##    ## 
## ## ## ##   ## ##   ## ##   ## ##  ## 
 ### ### ##   ## ##   ## #######  ###### 

Přihlásit se aby skrýt toto pole

Komentáře